Toptan Ucuz Paykwik Satışı

Ucuz paykwik satın alma işlemi kısa ve kolay bir işlem olmasının yansına dikkat edilmesi gereken unsurlarda  vardır.Alışveriş yaparken ” Paykwik Resmi Satış Sitesi “ sitesinde olduğunuzdan emin olunuz.

           Doğru Adrestesiniz Paykwik Türkiye Resmi Satış Reselleri Paykwiksatinal.com              

 

Öncelikle merhaba Paykwik kart alma işlemini sizlere adım adım görsel şekillerle gösterelim siz müşterilerimize en iyi hizmeti suna bilmek adına elimizden geleni yapmaktayız.

Öncelikle yapmanız gereken satın alacağınız paykwik kart miktarını belirlemek , Eğer bizimle ilk alışveriş işleminiz değilse , Eğer bizim ile ilk alışverişiniz ise güvenlik amaçlı bir kereye mahsus bir belge istenecektir. Diğer türlü  hiç bir şekilde şahsınıza ait belge , resim , kimlik  vb. bilgiler istenmeyecektir ve hiç bir Paykwik Resmi Satış Sitesi bu bilgileri sizden ikinci kez talep etmemelidir. Paykwik Kart Satış Sözleşmesinde kesinlikle böyle bir kural yoktur ve kesinlikle siz müşterilerimizin maddi manevi zarara uğratacak bir yasa söz konusu değildir.

 img3  Paykwik Kart Satın Alma İşlemi ;

  • Öncelikle Canlı Destek Operatörlerimiz İle İrtibata Geçiniz.
  • Satın Almak İstediğiniz Paykwik Miktarını Belirtiniz.
  • Bizim ile Resmi Paykwik Satış Sitesi ile ilk alışverişiniz ise güvenlik tedbiri için kimliğinizin ön yüzünün fotoğrafını bizimle paylaşmalısınız. ( Yaş sınırlamasından dolayı )
  • Ardından Ödeme yapacağınız bankayı belirlemelisiniz.
  • Ödeme yapıldığı Taktirde 5 dakika içerisinde Paykwik Pin Kodunuz SMS ile size gönderilecektir.

 

Canlı Desteğimize bağlanıp izleyecek olduğunuz adımlar hızlı şekilde alışveriş yapmanız için hızlıca göz geçirmeniz yeterli olacaktır ;

Soru :  Paykwik satın almak istiyorum ne yapmam gerekiyor hangi bilgilerim lazım ?

Cevap : Sitemizden ilk işleminiz olacağı için öncelikle kimlik on yüzü resmi istiyoruz.Efendim güvenlik tedbiri amaçlı ,  daha sonra banka hesaplarımızdan birine ödeme yaparak satın alım işlemini yapabilirsiniz.

Soru : Pekala kimlik bilgilerimi size nasıl güvenerek Paylaşayım ?

Cevap : Bilgileri bizimle paylaşmadan önce araştırabilirsiniz  Resmi Paykwik Satış Sitesiyiz  7/24 aktifiz 0533 8880500 bu numaradan da bize istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz Efendim

Soru :  Pekala Bu İşlem Kaç Dakika Sürecek ? .

Cevap : Kimlik resminizi kontrol edip ödeme yaptığınız taktirde , 2 dakika içerisinde kod gönderilecektir Sms olarak Cep Telefonunuza .

 

 

Sizlerden Cep telefonu numarasını talep etmemizdeki asıl amaç sizlere güvenlik açısından hiç bir şekilde sanal ortamda Paykwik Pin Kodu paylaşımı yapmamaktayız. Sizlerin %100 güvenliğini sağlamak adına elimizden geleni yapmaktayız. Cep telefon numaranızda bu sebeple sizden talep edilmektedir.

  Paykwik Türkiye Resmi Satış Sitesi Doğru Adrestesiniz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir